menu: O Firmie | Nowości | KontaktGłówna

 

Tu jesteś: arrow Główna arrow Audio, wideo, multimedia arrow zestawy przewodnika


Nagłośnienia dla pilotów wycieczek, pielgrzymek, wykładowców


 
nagłośnienie WAP3 nagłośnienie WAP5 nagłośnienie WAP5 nagłośnienie PA5N nagłośnienie PA5U
WAP3a WAP3 WAP5 WAP7 ( PA5N) WAP8 ( PA5U)

 

 

Tabela porównująca zestawy- pobierz

Nagłośnienie przenośne idealne do poruszających się osób. Odpowiednie zwłaszcza do uniwersalnego zastosowania na wykładach, wycieczkach, pielgrzymkach. Zestawy wykorzystywane również do nagłośnienia uroczystości kościelnych, pogrzeby, komunie, procesje.  Przenośny zestaw nagłośnieniowy na wycieczki– zaprojektowany z myślą o wzmocnieniu siły głosu przewodników, nauczycieli, wykładowców, trenerów. Urządzenie potrafi zmniejszyć wysiłek przemawiającego i zwiększyć komfort słuchaczy. Składa się z dwóch elementów: mikrofonu i głośnika.
    Zestaw jest prosty w obsłudze. Mikrofon należy połączyć z głośnikiem za pomocą przewodu zakończonego wtykiem jack. Głośnik włączamy przy pomocy pokrętła zwiększającego i zmniejszającego natężenie dźwięku, ustawiamy odpowiednie parametry aby dźwięk nie "sprzęgał się". Mikrofon krawatowy lub nagłowny pozwala użytkownikowi zachować pełną swobodę ruchów, może on obracać się w dowolnym kierunku, nie zmniejszając słyszalności.
Jest to idealne rozwiązanie dla przewodników wycieczek, lektorów, instruktorów czy trenerów sportowych. Sprawdza się na promocjach, podczas wykładów, na wycieczkach szkolnych i pielgrzymkach.
Do zasilania możemy wykorzystać baterie lub akumulatorki, które można ładować wewnątrz urządzenia za pomocą dołączonej do zestawu ładowarki, po naładowaniu zestaw działa od 6 do 8 godzin. Urządzenie należy chronić przed wodą, silnymi podmuchami wiatru i wysoką temperaturą. W zestawie: mikrofon przewodowy nagłowny, głośnik ze wzmacniaczem mocowany na pasku oraz zasilacz. Mikrofon wraz z głośnikiem ważą
ok. 400 g.

zastosowanie: 

arrow na wykładach
arrow na treningach
arrow prezentacja towarów, promocje
arrow msze
arrow pogrzeby
arrow pielgrzymki
arrow na wycieczki

wycieczki zorganizowane z przewodnikiem 

arrow zwiedzanie muzeów i galerii
arrow zwiedzanie zakładów przemysłowych
arrow zwiedzanie hal produkcyjnych
arrow wycieczki i oprowadzanie