menu: O Firmie | Nowości | KontaktGłówna

 

Tu jesteś: arrow Główna arrow Automatyka arrow Przyciski, przełączniki, wyłączniki arrow Wyłączniki arrow Nożne arrowWyłaczniki nożne SFMS15


Poprzedni
 

Wyłączniki ( przełączniki) nożne SFMS15
 
W niektórych aplikacjach do zatrzymania maszyn, mogących powodować niebezpieczeństwo, wykorzystuje się łączniki nożne. Wyłączniki nożne SFMS15 ( pedałowe) służą do sterowania oraz awaryjnego zatrzymywania maszyn i urządzeń.

Wykonane z trwałego tworzywa sztucznego lub metalu, aluminium. Modele wyłączników z osłoną, jedno lub dwu stykowe. Pedał nożny powinien być chroniony przed niekontrolowanym startem poprzez zewnętrzną obudowę. W przypadku, gdy operator obsługuje maszynę w pozycji siedziącej, pedał nożny powinien być wyposażony w podporę stopy.


235

Przełącznik pedał nożny SFMS-15 podwójny

Aluminiowy, solidnie wykonany i polakierowany przełącznik NO/NC w postaci dwóch osłoniętych przycisków nożnych, przeznaczony do sterowania urządzeniami lub maszynami elektrycznymi.
Nie ma ryzyka mechanicznego uszkodzenia krańcówki wskutek zbyt mocnego nacisku ponieważ krańcówki przełączające są mechanicznie połączone z naciskaną dźwignią w ten sposób, że nie przenosi ona obciążeń bezpośrednio z pedała. Dodatkowo umieszczona jest ona pod hermetyczną pokrywą. Obciążalność elektryczna styku to 5A przy pracy z napięciami zmiennymi 230VDC lub  400VAC.

Specyfikacja:

      * Liczba pedałów / styków: 2 / 2
      * Parametry elektryczne: 230VDC / 10A
      * Typ styku: przełączny - NO/NC
      * Wymiary: 210 x 180 x 133 mm

235  wyłącznik nożny SFMS15

- Specyfikacja PDF : : pobierz

Wyłącznik nożny FS1Cena wyłącznika nożnego SFMS15 w sklepie

Wyłącznik nożny pedał SFMS-15

Wyłącznik nożny pedał SFMS15

Wyłącznik nożny pedał SFMS15

Wyłącznik nożny pedał SFMS15

Wyłączniki nożne SFMS-15Styki wyłącznika nożnego SFMS15


23

Poprzedni