menu: O Firmie | Nowości | KontaktGłówna

 

Tu jesteś: arrow Główna arrow Automatyka arrow Falowniki

Falowniki

Przetwornice częstotliwości ( falowniki ), służą do regulacji obrotów silników elektrycznych prądu przemiennego. Mają szerokie zastosowanie w budowie maszyn, pozwalając m.in. na łagodny rozruch ciężkich maszyn lub na dostosowywanie wydajności maszyn do pozostałych urządzeń w linii produkcyjnej lub ciągu technologicznego. Wyposażone w oprogramowanie, sprawiają, że instalacja oraz dokonywanie ustawień jest łatwe nawet w najtrudniejszych warunkach.  Oferujemy falowniki ze sterowaniem skalarnym i wektorowym do regulacji prędkości obrotowej silników elektrycznych asynchronicznych. Zastosowanie: wentylatory, pompy, dmuchawy powietrza, klimatyzatory, wytłaczarki, przenośniki, podajniki, nawijarki, suwnice i inne urządzenia wymagające regulacji prędkości.

Zajmujemy się programowaniem i budową aplikacji do sterowania falowników

Falownik ( inwerter lub przemiennik częstotliwości) – urządzenie elektroniczne zamieniające prąd stały na prąd zmienny o regulowanej częstotliwości wyjściowej.

Falownik Falowniki w sklepie

Falownik LG iE5

Falowniki LG

Zasilany 1-fazowo przemiennik częstotliwości LG/LS serii iE5 to idealne rozwiązanie dla małych maszyn gdzie bardzo istotną rolę grają wymiary i funkcjonalność


Falownik Schneider

Falowniki Schneider

Gama przemienników częstotliwości Atlivar 31 jest zastąpiona gamą przemienników Altivar 312
Falownik Lovato

Falowniki Lovato

Kompaktowy falownik VFNC3S to wysokiej wydajności i niezawodności napęd. VFNC3 jest wyposażony w wyświetlacz i innowacyjne pokrętło.

Falownik Omron

Falowniki Omron

Falownik MX2 — mający spełniać potrzeby użytkowników w różnorodnych zastosowaniach — został zaprojektowany z myślą o harmonizacji zaawansowanego sterowania silnikiem i maszyną.


Falownik MOELLER

Falowniki Eaton Moeller

Najnowsze przetwornice Moeller Electric serii M-MAX, wyposażone są w panel operatorski oraz wewnętrzny filtr RFI. W oprogramowaniu falownika zawarto regulator PI - przydatny w aplikacjach pompowych n/p układach stałego ciśnienia.